Satakunnan Puumiehet ry

Puheenjohtaja

Jussi Tarri
puh. 0400 598 869
jussi.tarri@veikkolehti.fi

Sihteeri

Esa Koskela
puh. 0400 524 120
esa.koskela@kosmes.fi

Varapuheenjohtaja

Juha Tuominen
puh. 040 582 7514
juhatuominen5@gmail.com

Rahastonhoitaja

Markku Jaakonsaari
puh. 0400 532 368
markku.jaakonsaari@pp.inet.fi

Jäsenet

Hannu Peltonen
puh. 0500 325 325
hannu.peltonen10@gmail.com

Pekka Kantola
puh. 0500 587 527
pekka.kantola@metsagroup.com

Ville Valio
puh. 040 532 1554
ville.valio@metsagroup.com

Liikunta- ja vapaa-aikatoimikunnan puheenjohtaja ja ko. asioiden hoitaja

Tapani Marjanen
puh. 0400 202 293
marjanen.tapani@gmail.com

Tulossa:

Pikkujouluteatteri

Satakunnan Puumiesten perinteinen pikkujouluteatteri ja päivällinen vietetään tällä kertaa
Raumalla lauantaina 18.2.2023 klo. 13:00.

Teatteriesityksenä on Murhaloukku.
(https://raumanteatteri.fi/ohjelmisto/murhaloukku/)

Ruokailu Teatteriravintola Ankkurissa näytöksen jälkeen.
(https://raumanteatteri.fi/ravintola/)

Ilmoittautumisohjeet tulossa myöhemmin, mutta lippujen viimeinen lunastuspäivä 18.1.2023.

 


Vuosikokous

Yhdistyksen seuraava vuosikokous pidetään Noormarkun Klubilla (Ahlströmin ruukit, Laviantie 14, 29600 Noormarkku) keskiviikkona 1.3.2023 klo 18:00.

Kokouksessa käsitellään yhdistyksen vuosikokoukselle sääntöjen määräämät asiat ja kokouksen yhteydessä Westas Groupin toimitusjohtaja Pekka Kopra pitää esitelmän Sahateollisuuden nykytilasta.

Lisätietoja ja ilmoittautumisohjeet tulossa myöhemmin.